Tisztelt Szülők!

Ezúton értesítjük Önöket az Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola Kontrasztok Zeneiskolásainak a  2021/2022-es tanévre vonatkozó órabeosztások időpontjáról és helyszínéről:

1. szeptember 16. csütörtök 17:00 Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola aulája (Aidinger János u. 41.)

Itt történik meg a csoportos szolfézs órák, illetve az egyéni hangszeres órák beosztása, ezen kívül az aktuális információk ismertetése a 2021/2022-es tanévvel kapcsolatban.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk, mert a hangszeres órák beosztásához az egyéni igényeket a későbbiekben már nehezebb figyelembe venni!

Kérjük, hozzák magukkal gyermekük általános iskolai órarendjét a pontos órabeosztás érdekében, továbbá hozzák el az előző tanév végén kiosztott zeneiskolai bizonyítványt, melyet a szaktanárnak szíveskedjenek leadni, illetve 300 Ft-ot a zeneiskolai ellenőrző könyvre!