dicsőségfal

 

2018-2019.
2017-2018.
III. Wwwstar Nemzetközi Zongoraverseny
Janovics Eszter – zongora
2. helyezés
Felkészítő tanár: Czigler Gabriella

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny – Területi válogató – Kaposvár
Egri Zsófia – fuvola
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Fejér Eleonóra

Mátés Anna – fuvola
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Csirke Míra – fuvola
Elődöntőbe jutás
Felkészítő tanár: László Virág

XI. Országos Zongora Négykezes Verseny – Területi válogató – Pécs
Bozsits Virág – zongora
Villányi Kata – zongora

Bejutás az országos döntőbe
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Megyei Népdaléneklési Verseny – Pécs
Gálber Csenge
Arany minősítés
Felkészítő tanár: Lovrek Andrea

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny  – Döntő – Kaposvár
Csirke Míra – fuvola
Különdíj
Felkészítő tanár: László Virág

XI. Országos Zongora Négykezes Verseny – döntő – Balassagyarmat
Bozsits Virág – zongora
Villányi Kata – zongora
1. díj
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Felkészítő tanári különdíj
Iván Katalin

I. Nemzetközi Orbán György + Zongoraverseny – Szentendre
Bozsits Virág – zongora
2. helyezés
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Regionális Musical Verseny – Pécs
Frank Míra – ének
Arany minősítés
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

IX. Kontrasztok Zenei Fesztivál
Villányi Kata – zongora
Nívódíj
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Bihercz Johanna – furulya
Nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Bozsits Virág – zongora
Nívódíj
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Csirke Míra – fuvola
Nívódíj
Felkészítő tanár: László Virág

Mátés Anna – fuvola
Nívódíj
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Horváth Hajnalka – szaxofon
Nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Mohai Viola – oboa
Nívódíj
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Selmeci Réka – hegedű
Nívódíj
Felkészítő tanár: Fenyősiné Bartha Noémi

Pap Alexa – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Papp – Kővári Dóra

Szirom Szonja Szabina – furulya
Arany
Felkészítő tanár: Papp – Kővári Dóra

Kosteleczky Mór – furulya
Arany
Felkészítő tanár: Kovács Zsolt

Szőts Zalán – gitár
Arany
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Kúti Anna – zongora
Arany
Felkészítő tanár: Forgóné Villányi Krisztina

Pálóczi Alíz – furulya
Arany
Felkészítő tanár: Fejér Eleonóra

Berkes – Ébert Márton – trombita
Arany
Felkészítő tanár: Tamás János

Bittó Fanni Zsófia – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Kéri Salamon – zongora
Arany
Felkészítő tanár: Czigler Gabriella

Drenkovics Kitti Gitta – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Papp – Kővári Dóra

Gábor Sára – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Járay – Vojcek Hanna – oboa
Arany
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Szentgyörgyváry Botond – gitár
Arany
Felkészítő tanár. Domokos Lehel

Kocsis Fanni – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Sóvári Zsuzsanna

Storcz Júlia Ágnes – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Parag Csenge – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Barth István

Pőcze Andor Iván – gitár
Arany
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Berkes – Ébert Dorottya – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Bütös Alina – magánének
Arany
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

Homonnay Keve Ábrahám – magánének
Arany
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

Villányi Kata, Bozsits Virág (Kamarazene kategória – zongora)
Nívódíj
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Bihercz Johanna, Brauner Adél Zoé, Gerner Emmi Zsüsztin, Gyugyi Nóra, Kőrösi Vivien, Molnár Míra, Szentgyörgyvölgyi Anna, Tóth Alíz Linda, Vajda Réka Nikoletta (Kamarazene kategória – furulya)
Nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Bayer Levente, Kiskuti Adrián, Pőcze Andor Iván (Kamarazene kategória – gitár)
Nívódíj
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Páll Nimród, Páll Zsombor (Kamarazene kategória – gitár)
Arany
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Bálint Anna, Járay – Vojcek Borbála, Villányi Kata (Kamarazenei kategória – fuvola, zongora)
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Heberling Hanna, Németh Ajándok Bars, Németh Kincső Iringó (Kamarazene kategória – gitár)
Arany
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Molnár Emma, Négyes Karina (Kamarazene kategória – zongora)
Arany
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Csirke Míra, Pajor Lili, Rauch Tamara, Sinka Csenge (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Parag Csenge, Oláh Tícia Lilla, Szokolai Dóra (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: Barth István

Mátés Anna, Pozsonyi Boglárka, Richter Klaudia, Strácz-Lukács Eszter Lili (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Ambrus Réka, Somogyvári Flóra (Kamarazene kategória – zongora)
Arany
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Bütös Alina, Homonnay Keve Ábrahám (Kamarazene kategória – magánének)
Arany
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

2015-2016.

XIII. Országos Oboa- és Fagottverseny – Sopron
Bíró Inez Napsugár – oboa
2. díj
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Mohai Viola – oboa
1. díj és különdíj a döntőben nyújtott kiemelkedő teljesítményéért
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Femus Nemzetközi Zenei Verseny és Fesztivál – Szabadka (Szerbia)
Ambrus Dorka – fuvola
Kiemelt 1. helyezés
Felkészítő tanár: László Virág

Angyal Emese – fuvola
2. helyezés
Felkészítő tanár: László Virág

Nemzetközi Fúvós Zenei Verseny – Varazdin (Horvátország)
Bíró Inez Napsugár – oboa
2. díj
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Mohai Viola – oboa
2. díj
Felkészító tanár: Kothencz Melinda

Virtuózok – Komolyzenei Tehetségkutató műsor – Duna Televízió
Mohai Viola – oboa
Középdöntőbe jutás
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

III. “Apró Fúvósok Találkozója” – Dombóvár
Pajor Lili – fuvola
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: László Virág

Berkes-Ébert Dorottya – fuvola
Arany minősítés
Felkészítő tanár: László Virág

Csirke Míra – fuvola
Arany minősítés; Különdíj a korcsoportban elérhető legmagasabb pontszámért
Felkészítő tanár: László Virág

Egri Zsófia – fuvola
Arany minősítés; Különdíj a korcsoportban elérhető legmagasabb pontszámért
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Járó Benjámin – szaxofon
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Járó Bálint – szaxofon
Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Rónai Luca Katalin – klarinét
Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Berkes-Ébert Márton – trombita
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Tamás János

Bozsányi Dénes Ádám – klarinét
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Kéri Gerzson – zongorakísérő
Korrepetítori különdíj

Zenés “Színház az egész világ” Országos Művészeti Tehetségkutató Verseny – Várpalota
Kovács Richárd Sándor – magánének
Fődíj
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

VIII. Kontrasztok Zenei Fesztivál
Szalai Kitti Zsuzsanna – furulya
Kiemelt nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Völgyi Boglárka – fuvola
Kiemelt nívódíj
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Pőcze Andor Iván – gitár
Kiemelt nívódíj
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Szentgyörgyváry Botond – gitár
Nívódíj
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Mohai Viola – oboa
Nívódíj
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Pankász Petra – fuvola
Nívódíj
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Horváth Hajnalka – szaxofon
Nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Ambrus Dorka – fuvola
Nívódíj
Felkészítő tanár: László Virág

Mireider Lili – fuvola
Nívódíj
Felkészítő tanár: László Virág

Dohány Gréta – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Villányi Kata – zongora
Arany
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Egri Zsófia – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Bozsits Virág – furulya
Arany
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Mátés Anna – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Nemes Ádám – zongora
Arany
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Lehel Zsombor – gitár
Arany
Felkészítő tanár: Csehily József

Kovács Emese – gitár
Arany
Felkészítő tanár: Fenyvesi Antal

Kéri Salamon – zongora
Arany
Felkészítő tanár: Czigler Gabriella

Csirke Míra – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Kovács Richárd Sándor – magánének
Arany
Felkészítő tanár: Dr. Pálfiné Tillai Tímea

Selmeci Réka – hegedű
Arany
Felkészítő tanár: Fenyősiné Bartha Noémi

Bittó Fanni Zsófia – furulya
Arany
Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Bihercz Borbála – hegedű
Arany
Felkészítő tanár: Fenyősiné Bartha Noémi

Strácz-Lukács Eszter Lili – fuvola
Arany
Felkészítő tanár: Pusztai Diána

Egri Zsófia, Abai Jázmin Kitti, Adamovits Anna, Horváth Boglárka Gyöngyi, Pál Renáta, Pankász Petra, Völgyi Boglárka,Papp Zsófia Helga
(Kamarazene kategória – fuvola)

Nívódíj
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Bozsits Virág, Koohi Jázmin, Kőrösi Vivien, Kummer Kata, Major-Varga Trisztán, Szalai Máté Győző, Szalai Kitti Zsuzsanna, Almási Balázs Mihály, Bibity Bendegúz, Froner Dominik, Jantkó Milán Emil, Suvák Milán Gábor (Kamarazene kategória – furulya)
Nívódíj
Felkészítő tanár: Németh Ágnes, Pusztai Diána, Szilágyiné Pichler Dóra

Völgyi Boglárka, Pál Renáta, Papp Zsófia Helga, Pankász Petra (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Angyal Emese, Ambrus Dorka, Storcz Júlia Ágnes, Mireider Lili (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Pajor Lili, Rauch Tamara, Sinka Csenge (Kamarazene kategória – fuvola)
Arany
Felkészítő tanár: László Virág

Frecska Lorina Fanni, Villányi Kata (Kamarazene kategória – zongora)
Arany
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Felvételt nyert a Kecskeméti Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskolába:
Ambrus Dorka – fuvola
Angyal Emese – fuvola
Felkészítő tanáruk: László Virág

Felvételt nyert a Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskolába:
Mireider Lili – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

2013-2014.

“Rév Lívia” II. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny – Kaposvár

Várkonyi Gergő – zongora

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Oláh Géza

 

I. Országos Oboaduó és Kamarafesztivál – Budapest

Bíró Inez Napsugár – oboa

Mohai Viola – oboa

Sikeres részvétel

Felkészító tanár: Kothencz Melinda

Megyei Népdaléneklési Verseny Állami, Alapítványi és Egyházi Alapfokú Művészetoktatási Intézmények számára – Pécs, Művészetek Háza

Boda Sára – ének

Arany fokozat

Felkészítő tanár: Kiss Gabriella

Fodor Katinka Júlia – ének

Ezüst fokozat

Felkészítő tanár: Kiss Gabriella 

XII. Sistrum Regionális Zenei Versenyek – Szombathely

Várkonyi Gergő – zongora

Bronz fokozat

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Pintér Zsombor – zongora

Bronz fokozat

Felkészítő tanár: Oláh Géza

“Csupor László” V. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár

Bíró Inez Napsugár – oboa

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Gengeliczki Balázs – oboa

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Mohai Viola – oboa

3. helyezés

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Horváth Hajnalka – szaxofon

3. helyezés

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Ambrus Dorka – fuvola

Különdíj

Felkészítő tanár: László Virág

Angyal Emese – fuvola

3. helyezés

Felkészítő tanár: László Virág

Berkes-Ébert Dorottya – fuvola

2. helyezés

Felkészítő tanár: László Virág

Mireider Lili – fuvola

3. helyezés

Felkészítő tanár: László Virág

Pankász Petra – fuvola

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Papp Zsófia Helga – fuvola

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Tövisháti Marcell Bence – fuvola

3. helyezés

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Völgyi Boglárka – fuvola

1. helyezés

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Nagy Zoltán Ferenc – klarinét

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Kovács Árpád – Felkészítő tanári különdíj

Kéri Gerzson – Korrepetítori különdíj

VII. Kontrasztok Zenei Fesztivál

Völgyi Boglárka – fuvola

Nívódíj

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Lettner Hanna – zongora

Nívódíj

Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Tövisháti Marcell Bence – fuvola

Nívódíj

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Egri Zsófia – furulya

Nívódíj

Felkészítő tanár: Márkus Kata

Horváth Hajnalka – szaxofon

Nívódíj

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Szalai Kitti Zsuzsanna – furulya

Nívódíj

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Ambrus Dorka – fuvola

Nívódíj

Felkészítő tanár: László Virág

Boda Sára – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Vörösné Balogh Zsófia

Pankász Petra – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Kiskuti Adrián – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Bíró Inez Napsugár – oboa

Arany

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Angyal Emese – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Várkonyi Gergő – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Mohai Viola – oboa

Arany

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Fülöp Armand – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Iván Katalin

Parag Csenge – fuvola

Arany

Felkészítő tanár. Barth István

Vida Liliána Eszter – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Takátsné Alexa Margit

Czimmermann Gergő – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Mátés Anna – furulya

Arany

Felkészítő tanár: Vörösné Balogh Zsófia

Szentgyörgyváry Botond – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Szilovics Bálint – klarinét

Arany

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Nagy Zoltán Ferenc – klarinét

Arany

Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Pintér Zsombor – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Szabó Imola Zsófia – fagott

Arany

Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Bartók Klaudia – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Novreczky Flóra – szaxofon

Arany

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Mireider Lili – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Berkes – Ébert Dorottya – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Hoppál Botond Péter – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Makra Tünde – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Papp Zsófia Helga – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Miklya Hanna . fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Vörösné Balogh Zsófia

Balog Olivér – fagott

Arany

Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Kővári Dávid Krisztián – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Iván Katalin

Papp Előd – gitár

Arany

Felkészítő tanár: Csehily József

Papp Zsófia Helga, Tövisháti Marcell Bence, Völgyi Boglárka (kamarazenei kategória – fuvola)

Nívódíj

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Bittó Virág – fuvola, Kiskuti Adrián – gitár (kamarazene kategória)

Nívódíj

Fekkészítő tanárok: László Virág, Domokos Lehel

Ambrus Dorka, Angyal Emese, Mireider Lili, Storcz Júlia (kamarazene kategória – fuvola)

Nívódíj

Felkészítő tanár: László Virág

Abai Jázmin Kitti, Adamovits Anna, Balogh Nikol, Begovácz Hanna, Bugovits Bora, Csízy Eszter, Horváth Boglárka Gyöngyi, Kohn Petra Vivien, Novreczky Nóra, Pál Renáta, Pankász Petra, Papp Zsófia Helga, Samu Gabriella, Törő Kata, Tövisháti Marcell Bence, Völgyi Boglárka (kamarazene kategória – fuvola)

Nívódíj

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Biró Szilárd, Papp Előd (kamarazene kategória – gitár)

Arany

Felkészítő tanár: Csehily József

Kocsis Karina Laura, Rauch Tamara, Sinka Csenge (kamarazenei kategória – fuvola)

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Balogh Zoltán, Dévai Levente Bendegúz, Nemes Ádám (kamarazene kategória – szintetizátor)

Arany

Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

2011-2012.

10. Concorso Internazionale per Giovani Musicisti “Luigi Zanuccoli”

Sogliano al Rubicone – Nemzetközi Zenei Verseny

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

II. helyezés

 

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Zenei Versenye

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Kiemelt Arany

Nagy Zoltán Ferenc – klarinét

Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Kiemelt Arany

Tövisháti Marcell Bence – fuvola

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Kiemelt Arany

Völgyi Boglárka – fuvola

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Kiemelt Arany

Pajer Dorottya – fagott

Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Arany

Bengernó Dániel – zongora

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Ezüst

Dévai Dávid Dániel – fagott

Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Ezüst

Papp Zsófia Helga – fuvola

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Ezüst

Pintér Emma – hegedű

Felkészítő tanár: Varga Judit

Ezüst

Pintér Zsombor – zongora

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Ezüst

Szabó Imola – fagott

Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Ezüst

 

 

VI. Kontrasztok Zenei Fesztivál

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Kiemelt Nívódíj

 

 

Tövisháti Marcell Bence – fuvola

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Kiemelt Nívódíj

 

 

Tamasik Péter László – szaxofon

Felkészítő tanár: Horváth Attila

Kiemelt Nívódíj

 

 

Csonka Dóra Fanny – klarinét

Felkészítő tanár: Horváth Attila

Kiemelt nívódíj

 

 

Révész Dóra – zongora

Felkészítő tanár: Iván Katalin

Kiemelt Nívódíj

 

 

Dévai Dávid Dániel – fagott

Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Kiemelt Nívódíj

 

 

Horváth Hajnalka – furulya

Felkészítő tanár: Szomora Lívia

Kiemelt Nívódíj

 

 

Kiskuti Adrián – gitár

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Kiemelt Nívódíj

 

 

Pintér Emma – hegedű

Felkészítő tanár: Varga Judit

Kiemelt Nívódíj

 

 

Nagy Zoltán Ferenc – klarinét

Felkészítő tanár: Haszon Balázs

Kiemelt Nívódíj

 

 

Kratafila Olivér – szaxofon

Felkészítő tanár: Horváth Attila

Kiemelt Nívódíj

 

 

Czimmermann Gergő – gitár

Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Kiemelt Nívódíj

 

 

Pintér Zsombor – zongora

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Kiemelt Nívódíj

Vince Alíz Enikő – gitár

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Nívódíj

Ambrus Dorka – fuvola

Felkészítő tanár: László Virág

Nívódíj

Juhász Dániel – gitár

Felkészítő tanár: Domokos Lehel

Nívódíj

Biró Inez Napsugár – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Nívódíj

Gyenis Máté – trombita

Felkészítő tanár: Tamás János

Nívódíj

Major Lili – fuvola

Felkészítő tanár: Vörösné Balogh Zsófia

Nívódíj

Mohai Viola – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Nívódíj

Szilovics Bálint – klarinét

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Nívódíj

Vallovits Balázs János – furulya

Felkészítő tanár: Horváth Attila

Nívódíj

Hir Bálint – zongora

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Nívódíj

Miklya Hanna – fuvola

Felkészítő tanár: Szomora Lívia

Nívódíj

Szabó Imola – fagott

Felkészítő tanár: Hozbor Éva

Nívódíj

Makra Tünde – gitár

Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Nívódíj

Mireider Lili – fuvola

Felkészítő tanár: László Virág

Nívódíj

Szigethi Álmos Györk – klarinét

Felkészítő tanár: Horváth Attila

Nívódíj

Várkonyi Gergő – keyboard

Felkészítő tanár: Sánta Albert

Nívódíj

Ottó Lőrinc – furulya

Felkészítő tanár: László Virág

Nívódíj

Kósa Judit – furulya

Felkészítő tanár: Kardos Tünde

Nívódíj

Völgyi Boglárka – fuvola

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Nívódíj

Pukli Réka – Kővári Dávid (kamarazene kategória – zongora)

Felkészítő tanár: Iván Katalin

Nívódíj

Novreczky Nóra, Pál Renáta, Pankász Petra, Papp Zsófia Helga, Tövisháti Marcell Bence, Völgyi Boglárka (kamarazene kategória – fuvola)

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Nívódíj

 

 

 

 

V. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny, Budapest

 

Bengernó Dániel

Juhász Eszter

Mohai Szilárd

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Sikeres részvétel

 

Ljubljanai Nemzetközi Fafúvós Verseny

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

5. helyezés

A cikket ide kattintva olvashatod el

 

Megyei Népdaléneklési Verseny, Pécs

Kovács Emese

Papp Zsófia Helga

Felkészítő tanár: Lovrek Andrea

Sikeres részvétel

 

X. Sistrum Regionális Zenei Versenyek, Szombathely

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

1. helyezés

 

Tehetséges Zongoristák III. Regionális Találkozója, Pécs

Bengernó Dániel

Juhász Eszter

Mohai Szilárd

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Sikeres részvétel

X. Sistrum Regionális Zenei Versenyek, Szombathely

Pintér Zsombor – zongora

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Arany minősítés

2009-2010.

8. Concorso Internazionale per Giovani Musicisti “Luigi Zanuccoli”

Sogliano al Rubicone, Nemzetközi Zenei Verseny

Mohai Zsófia – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

I. helyezés

XI. Országos Oboa- és Fagottverseny

Mohai Zsófia oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
4. helyezés és különdíj

Pajer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischoff Zsuzsanna
5. helyezés és különdíj

Körmöndi Renáta – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
sikeres részvétel

 

Tehetséges Zongoristák Regionális Találkozója
Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
sikeres részvétel

Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin
sikeres részvétel

XII. Országos Zongoraverseny
Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
sikeres részvétel

V. Kontrasztok Zenei Fesztivál
Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítő tanár: Alexa Margit
Kiemelt Nívódíj

Pintér Emma – hegedű
Felkészítő tanár: Varga Judit, Morvay Ágnes
Kiemelt Nívódíj

Pajer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna
Kiemelt Nívódíj

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
Kiemelt Nívódíj

Mundli Erik – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila
Kiemelt Nívódíj

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Kiemelt Nívódíj

Bodony Dániel, Csaba Aladár, Vida Nikolett, Vidécz Zsolt – klarinétkvartett
Felkészítő tanár: Villányi Tamás
Kiemelt Nívódíj

Benkő Kaba – hegedű
Felkészítő tanár: Varga Judit
Nívódíj

Balogh Tímea – furulya
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna
Nívódíj

Pintér Zsombor – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Nívódíj

Nagy Zoltán Ferenc – furulya
Felkészítő tanár: Haszon Balázs
Nívódíj

Várkonyi Gergő – keyboard
Felkészítő tanár: Sánta Albert
Nívódíj

Vida Liliána – fuvola
Felkészítő tanár: Alexa Margit
Nívódíj

Kovács Katinka – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág
Nívódíj

Merck Ádám – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin
Nívódíj

Pukli Réka – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin
Nívódíj

Ambrus Dorka, Szigethi Álmos Györk – furulyaduó
Felkészítő tanár: Horváth Attila
Nívódíj

Körmöndi Renáta – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
Nívódíj

Czimmermann Gergő – gitár
Felkészítő tanár: Buzás Tímea
Nívódíj

Storcz Laura – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág
Nívódíj

Szentgyörgyváry Balázs – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila
Nívódíj

Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin
Nívódíj

Nánai Mónika, Szőllősi Andrea – furulyaduó
Felkészítő tanár: Haszon Balázs
Nívódíj

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Fesztiválja
Mundli Erik – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila
Ezüst

Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin
Ezüst

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Ezüst

Pajer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna
Arany

Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítő tanár: Alexa Margit
Arany

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
Nívódíj

2007-2008.

IX. Országos Kodály Zoltán Szolfézs és népdaléneklési versenyen való részvétel
Telek Szabolcs
Felkészítő tanár: Horváth Katalin

Kodály Zoltán emlékére rendezett Megyei Bicinium – Tricinium Verseny, III. helyezés
Hir Bálint
Lajkó Márton
Felkészítő tanár: Horváth Katalin

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Népdaléneklési Versenye
I. helyezés

Lajkó Márton
Felkészítő tanár: Horváth Katalin

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Népdaléneklési Versenyen való részvétel
Patkó Evelin
Major Szilárd
Vince Alíz
Maros Mirella
Felkészítő tanár: Véghelyi Ákos

III. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny, I. helyezés
Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Payer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

III. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny, II. helyezés
Körmöndi Renáta
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Gyimesi Bálint – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila

Szentgyörgyváry Balázs – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila

III. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Versenyen való részvétel
Storcz Laura – fuvola
Bittó Virág – fuvola
Telek Szabolcs – fuvola
Gerber Dominika – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Fesztiválja, Nívódíj
Gyimesi Bálint – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila

Payer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

 

Csaba Aladár – klarinét
Bodony Dániel – klarinét
Vida Nikolett – klarinét
Vidécz Zsolt – klarinét
Felkészítő tanár: Villányi Tamás

Körmöndi Renáta – oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Storcz Laura – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Telek Szabolcs – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Fesztiválja, Arany fokozat
Szatnik Erzsébet – oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Lakatos Bence – zongora
Felkészítő tanár: Horváth Krisztián

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza

Dézma Lilla – fuvola
Simon Noémi – fuvola
Sashegyi Petra – fuvola
Felkészítő tanár: Szomora Lívia

Bakó Armand – zongora
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Oksai Máté – furulya
Lakatos Bence – zongora
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Fesztiválja, Ezüst fokozat
Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Sárközy Zoltán

Ambrusics Nóra – fuvola
Rauch Dóra – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Bittó Virág – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Pintér Emma – hegedű
Lajkó Márton – hegedű
Mészáros Petra – hegedű
Keilhauer Sára – hegedű
Felkészítő tanár: Morvay Ágnes

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Fesztiválja, Bronz fokozat
Hirsch Barbara – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Patkó Evelin – gitár
Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Gerber Dominika – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Bányai Borbála – gitár
Felkészítő tanár: Csehily József

Gönczy Borbála – zongora
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Vörös Gergely – gitár
Felkészítő tanár: Buzás Tímea


Pécsi Művészeti Szakközépiskolába felvételt nyert tanulónk:

Gyimesi Bálint – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila

2005-2006.

X. Országos Zeneiskolai Gitárversenyen való részvétel, döntőbe jutás
Seres Milán
Felkészítő tanár: Domokos Lehel

X. Országos Zeneiskolai Gitárversenyen való részvétel
Fekete Bettina – Tóth Álmos
Felkészítő tanár: Büki Richárd

2016-2017.

Rév Lívia III. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny – Kaposvár
Villányi Kata – zongora
Különdíj
Felkészítő tanár: Iván Katalin

IV. Gyöngyössy Zoltán Országos Fuvolatalálkozó – Komló
Csirke Míra – fuvola
Kiemelt arany fokozat
Felkészítő tanár: László Virág

Völgyi Boglárka – fuvola
Kiemelt arany fokozat
Felkészítő tanár: Czepf József

Femus Nemzetközi Zenei Verseny és Fesztivál – Szabadka (Szerbia)
Völgyi Boglárka – fuvola
2. helyezés
Felkészítő tanár: Czepf József

“Csupor László” VI. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár
Csirke Míra – fuvola
1. helyezés
Felkészítő tanár: László Virág

Völgyi Boglárka – fuvola
Kiemelt 1. helyezés
Felkészítő tanár: Czepf József

Bíró Inez Napsugár – oboa
2. helyezés
Felkészító tanár: Kothencz Melinda

Mohai Viola – oboa
2. helyezés
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Szalai Kitti Zsuzsanna – furulya
2. helyezés
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Horváth Hajnalka – szaxofon
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Tenczlinger Bence – szaxofon
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Kovács Zsolt

Czepf József – Felkészítő tanári különdíj

László Virág – Felkészítő tanári különdíj

Kéri Gerzson – Korrepetítori különdíj

III. Wwwstar Nemzetközi Zongoraverseny
Gocsál Eszter – zongora
2. díj
Felkészítő tanár: Czigler Gabriella

XXII. Daleki Akordi Nemzetközi Zenei Verseny – Split – Horvátország
Bíró Inez Napsugár – oboa
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

XV. Diákmuzsika Zenei Találkozó – Balatonszemes
Vörös Vivien Vanda – trombita
Ezüst minősítés
Felkészítő tanár: Tamás János

Berkes – Ébert Mártom – trombita
Bronz minősítés
Felkészítő tanár: Tamás János

2014-2015.

IV. Országos Bartók Béla Zongoraverseny – területi Válogató – Pécs
Várkonyi Gergő – zongora
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: Oláh Géza

Nemzetközi Fuvolaverseny – Budapest
Völgyi Boglárka – fuvola
Arany fokozat
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny – Területi válogató – Kaposvár
Ambrus Dorka – fuvola
Angyal Emese – fuvola
Sikeres részvétel
Felkészítő tanár: László Virág

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny – Döntő – Kaposvár
Völgyi Boglárka – fuvola
Különdíj
Felkészítő tanár: Kovács Árpád

I. Regionális Gitár Kamaraverseny – Veszprém
Kiskuti Adrián – gitár
Bittó Birág – fuvola

Arany fokozat
Felkészítő tanárok: Domokos Lehel és László Virág

Országos Oboásfesztivál – Budapest
Mohai Viola – oboa
Arany minősítés
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

XX. Daleki Akordi Nemzetközi Zenei Verseny – Split – Horvátország
Mohai Viola – oboa
1. helyezés
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

II. Országos Zeneiskolai Fúvós és Ütőhangszeres Tanárok Versenye – Dombóvár
László Virág – fuvola
Vörösné Balogh Zsófia – fuvola
Kéri Gerzson – zongora
Ján Boglárka – cselló

Arany minősítés

XIV. Ohrid Pearls Nemzetközi Fúvósverseny – Ohrid – Macedónia
Mohai Viola – oboa
1. díj
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Felvételt nyert a Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakközépiskolába:
Nagy Zoltán Ferenc – klarinét
Felkészítő tanár: Haszon Balázs

2012-2013.

Horváth Rudolf emlékére rendezett XII. Országos Oboa- és Fagottverseny – Sopron

Bíró Inez Napsugár – oboa

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Döntőbe jutás

 

II. “Apró Fúvósok Találkozója” – Dombóvár

Ambrus Dorka – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Berkes-Ébert Dorottya – fuvola

Sikeres részvétel

Felkészítő tanár: László Virág

 

Parag Csenge – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Barth István

 

Mohai Viola – oboa

Kiemelt különdíj

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Bíró Inez Napsugár – oboa

Arany

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

 

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Zenei Találkozója – Kozármisleny

Mohai Viola – oboa

Kiemelt Nívódíj

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Bíró Inez Napsugár – oboa

Arany

Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Berkes-Ébert Dorottya – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: László Virág

Ambrus Dorka – fuvola

Angyal Emese – fuvola

Mireider Lili – fuvola

Kamarazene kategória – Nívódíj

Felkészítő tanár: László Virág

Várkonyi Gergő – zongora

Arany

Felkészítő tanár: Oláh Géza

Tövisháti Marcell Bence – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Völgyi Boglárka – fuvola

Arany

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Papp Zsófia Helga – fuvola

Ezüst

Felkészítő tanár: Kovács Árpád

Dévai Dávid Dániel – fagott

Ezüst

Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Szilovics Bálint – klarinét

Ezüst

Felkészítő tanár: Németh Ágnes

Blénesi Kincső – gitár

Ezüst

Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Vida Liliána – fuvola

Ezüst

Felkészítő tanár: Alexa Margit

2010-2011.

Egyházi és Alapítványi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Találkozója, Kozármisleny

Storcz Laura – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Nívódíj

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Nívódíj

Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítő tanár: Takácsné Alexa Margit

Arany

Vida Liliána – fuvola
Felkészítő tanár: Takácsné Alexa Margit

Arany

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza

Arany

Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Iván Katalin

Arany

Pintér Zsombor – zongora
Felkészítő tanár: Oláh géza

Ezüst

Miklya Hanna – fuvola
Felkészítő tanár: Szomora Lívia

Ezüst

Czimmermann Gergő – gitár
Felkészítő tanár: Buzás Tímea

Ezüst

Mireider Lili – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Bronz

Mohai Szilárd – zongora
Felkészítő tanár: Oláh géza

Bronz

Bak Péter – zongora
Felkészítő tanár: Horváth Judit

Bronz

Hir Bálint – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza

Bronz

“Csupor László” IV. Dél-dunántúli Regionális Fafúvos Verseny

Miklya Hanna -fuvola
Felkészítő tanár: Szomora Lívia

Különdíj

Tövisháti Marcell – fuvola
Felkészítő tanár: Beck Angéla

Különdíj

Papp Zsófia Helga – fuvola

Felkészítő tanár: Beck Angéla
Különdíj

Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítő tanár: Takácsné Alexa Margit

Különdíj

Vida Liliána
Felkészítő tanár: Takácsné Alexa Margit

Harmadik helyezés

Storcz Laura – fuvola
Felkészítő tanár: László Virág

Első helyezés

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Első helyezés

Körmöndi Renáta – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Sikeres részvétel

Pajer Dorottya – fagott
Felkészítő tanár: Bischof Zsuzsanna

Második helyezés és különdíj

Szigethi Álmos Györk – klarinét
Felkészítő tanár: Horváth Attila

Sikeres részvétel

Nemzetközi Zenei Verseny Svirel

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda

Második díj

IX. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Mohai Szilárd – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Bronz

 

V. Regionális Gitárverseny Szekszárd

Vince Gergő
Bánki Patrik
Sikeres részvétel

Felvételt nyert

Storcz Laura – fuvola
a Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium fuvola szakára
Felkészítő tanárok: László Virág, Véghelyi Ákos

 

IX. Sistrum Regionális Zenei Versenyek

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítő tanár: Kothencz Melinda
Nívódíj

 

Rév Lívia I. Dél-Dunántúli Regionális Zongoraverseny

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Sikeres részvétel
Pintér Zsombor – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Sikeres részvétel

 

 

Takács Jenő Nemzetközi Zongoraverseny Felsőlövő/Oberschützen (A)

Bengernó Dániel – zongora
Felkészítő tanár: Oláh Géza
Sikeres részvétel
2008-2009.

Pécsi Művészeti Szakközépiskolába felvett tanulónk

Radnai Tamás orgona szak

Alapítványi és Egyházi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Találkozója, nívódíjas növendékeink

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítõ tanár: Kothencz Melinda

Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítõ tanár: Takácsné Alexa Margit

IV. Kontrasztok Zenei Fesztivál, Kiemelt Nívódíjas növendékek
Borbás Luca – furulya
Felkészítõ tanár: Hozbor Éva

Pintér Emma – hegedű
Felkészítõ tanár: Morvay Ágnes

Mohai Zsófia – oboa
Felkészítõ tanár: Kothencz Melinda

Mundli Erik – klarinét
Felkészítõ tanár: Vörös Miklós

Torma Bence – gitár
Felkészítõ tanár: Tóth András

Lajkó Fanni – gitár
Felkészítõ tanár: Nemes Gábor

Radnai Tamás – zongora
Felkészítõ tanár: Oláh Géza

Révész Dóra – zongora
Felkészítõ tanár: Iván Katalin

Csaba Aladár, Vidécz Zsolt, Vida Nikolett, Markovics Márk,
Bodony Dániel – klarinét
Felkészítõ tanár: Villányi Tamás

IV. Kontrasztok Zenei Fesztivál, Nívódíjas növendékek
Czipszer Tamás – szintetizátor
Felkészítõ tanár: Sánta Albert

Merck Evelin – furulya
Felkészítõ tanár: Németh Ágnes

Bozsányi Dénes – furulya
Felkészítõ tanár: Haszon Balázs

Lettner Hanna – zongora
Felkészítõ tanár: Kéri Gerzson

Patkó Evelin – gitár
Felkészítõ tanár: Buzás Tímea

Rukia Ghilan Reem – fuvola
Felkészítõ tanár: Takácsné Alexa Margit

Benkő Kaba, Kálcsics Zóra, Keilhauer Sára Alexandra – hegedű
Felkészítõ tanár: Morvay Ágnes

Szabó-Cibolya Kristóf – klarinét
Felkészítõ tanár: Villányi Tamás

Seres Milán – gitár
Felkészítõ tanár: Domokos Lehel

Lakatos Bence – zongora
Felkészítõ tanár: Horváth Krisztián

Czimmermann Gergő – gitár
Felkészítõ tanár: Buzás Tímea

Vörös Gergely – gitár
Felkészítõ tanár: Domokos Lehel

Markovics Eszter, Sashegyi Petra, Dézma Lilla – fuvola
Felkészítõ tanár: Szomora Lívia

VI. Jeney Zoltán Országos Fuvolaversenyen való részvétel

Telek Szabolcs
Felkészítõ tanár: László Virág

Megyei Bicínium, Tricínium éneklési versenyen való részvétel
Markvart Dalma
Vida Liliána
Kiss Boglárka
Köpösdi Máté
Felkészítõ tanár: Véghelyi Ákos

2006-2007.

Alapítványi és Egyházi Művészeti Iskolák Baranya Megyei Találkozója

Szatnik Erzsébet – Oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia
Révész Dóra – Zongora
Felkészítő tanár: Sárközy Zoltán
Fekete Bettina – Gitár
Felkészítő tanár: Büki Richárd
Tóth Álmos – Gitár
Felkészítő tanár: Büki Richárd

X. Országos Alba Regia Kamarazenei Verseny
I. helyezés
Fekete Bettina – Tóth Álmos
Felkészítő tanár: Büki Richárd

Országos Klarinétversenyen való részvétel
Gyimesi Bálint
Felkészítő tanár: Horváth Attila

III. Kontrasztok Zenei Fesztivál, Nívódíjas növendékek
Körmöndi Renáta – furulya
Mohai Zsófia – furulya
Szatnik Erzsébet – oboa
Felkészítő tanár: Villányiné Schiffer Lídia

Patkó Evelin – gitár
Fekete Bettina – gitár
Tóth Álmos – gitár
Felkészítő tanár: Büki Richárd

Radnai Tamás – zongora
Révész Dóra – zongora
Felkészítő tanár: Sárközy Zoltán

Bakó Kármen – zongora
Felkészítő tanár: Kéri Gerzson

Nagy Tamás – gitár
Felkészítő tanár: Nemes Gábor

Csaba Aladár – klarinét
Mészáros Alexandra – klarinét
Vida Nikolett – klarinét
Bodony Dániel – klarinét

Felkészítő tanár: Villányi Tamás

Pécsi Művészeti Szakközépiskolába felvételt nyert tanulónk:
Tóth Álmos – gitár
Felkészítő tanár: Büki Richárd

2004-2005.

II. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Versenyen való részvétel
Gyimesi Bálint
Felkészítő tanár: Horváth Attila

Regionális Gitárversenyen való részvétel, döntőbe jutás
Tóth Álmos
Felkészítő tanár: Büki Richárd

Share This