Tisztelt Szülők, kedves gyerekek!

Iskolánkban nagy hagyománya van az Adventi hangversenyeknek, amelyeket a pandémia elhúzódó időszaka miatt sajnos idén sem  tudunk úgy megtartani, ahogyan szeretnénk. Ugyanakkor fontosnak gondoljuk, hogy növendékeink színpadi és közösségi élménye megvalósuljon, így kisebb csoportokban, szülők jelenléte nélkül zajlanak le ezek a hangversenyek. Reméljük, hogy gyermekeik szép élményekkel, melegséggel a szívükben viszik haza majd az Adventet!

Koncertműsoraink folyamatosan frissülnek:

December 2. Bánki telephely

December 3. Református telephely

December 6. Református telephely

December 7. Árpád telephely 1.

December 7. Árpád telephely 2.

December 8. Bártfa telephely

December 10. Református telephely

December 13. Református telephely

December 14. Árpád telephely

December 15. Köztársaság Téri telephely

 

Share This